LED AR111 GU10
Ontdek onze LED AR111 GU10 230V LED spots – krachtige en energiezuinige verlichting met een gerichte lichtbundel. Deze AR111 spots met GU10 fitting werken rechtstreeks op 230 volt en zijn daardoor eenvoudig te installeren zonder transformator. Ideaal als directe vervanging voor traditionele halogeen AR111 lampen.
Binnen deze categorie vind je dimbare varianten, verschillende lichtkleuren zoals warm wit (2700K), neutraal wit (4000K) en Dim to Warm uitvoeringen. Hierdoor kies je altijd de juiste lichtsfeer voor jouw toepassing – van sfeervolle horeca-verlichting tot functionele winkelverlichting.
Alle LED AR111 GU10 spots zijn direct leverbaar bij Lucky Light.
Waarom kiezen voor LED AR111 GU10 230V spots?
LED AR111 GU10 spots combineren een krachtige lichtopbrengst met een brede diameter van 111 mm, waardoor ze perfect geschikt zijn voor gerichte accentverlichting. Dankzij de GU10 fitting werken deze lampen direct op 230V netspanning. Dat betekent: geen externe transformator nodig en snelle, eenvoudige installatie.
Met vermogens rond 12W bieden deze LED spots een energiezuinig alternatief voor traditionele halogeen AR111 lampen. Je bespaart aanzienlijk op energiekosten terwijl je profiteert van een langere levensduur en minder onderhoud.
Beschikbare lichtkleuren en uitvoeringen
In deze categorie vind je verschillende lichtkleuren en functies:
- 2700K warm wit – voor sfeervolle verlichting in horeca en woonruimtes
- 4000K neutraal wit – ideaal voor winkels, showrooms en werkruimtes
- Dim to Warm (1800–2700K) – wordt warmer naarmate je dimt voor extra sfeer
- Dimbare uitvoeringen – volledige controle over lichtintensiteit
- Gerichte bundelhoeken zoals 24° – perfect voor accent- en spotverlichting
Zo kies je eenvoudig de juiste AR111 GU10 LED spot voor jouw project.
Toepassingen van LED AR111 GU10 spots
LED AR111 GU10 230V spots worden veel gebruikt in:
- Winkels en retailpresentaties
- Horeca en restaurants
- Showrooms
- Galerijen en kunstverlichting
- Woonkamers en luxe interieurs
Door de gerichte lichtbundel zijn deze spots ideaal voor het uitlichten van producten, objecten of specifieke zones binnen een ruimte.
Bestel jouw LED AR111 GU10 bij Lucky Light
Of je nu op zoek bent naar warm wit sfeerlicht, neutraal werklicht of een dimbare Dim to Warm oplossing – in deze categorie vind je hoogwaardige LED AR111 GU10 230V spots voor elke toepassing.
Bestel eenvoudig online bij Lucky Light en profiteer van snelle levering uit voorraad.
- LED AR111 GU10 12W 2700K 24° Dim – 500 lm Art.nr.: 05068
- Wattage: 12W
- Lampkleur: 927 extra Warm Wit
- Lichtsterkte (lm): 500
€ 11,30 Totaalprijs: € 13,76 € 0,07 - LED AR111 GU10 12W 4000K 24° Dim – 500 lm Art.nr.: 05069
- Wattage: 12W
- Lampkleur: 940 Fris Wit
- Lichtsterkte (lm): 500
€ 11,30 Totaalprijs: € 13,76 € 0,07 - LED AR111 GU10 12W 1800-2700K 24° Dim to Warm – 600 lm Art.nr.: 05070
- Wattage: 12W
- Lichtsterkte (lm): 500
- Dimbaar: Ja
€ 11,30 Totaalprijs: € 13,76 € 0,07






