LED EasyFit Downlight Dimbaar 15W 3000K 1500LM
Levertijdindicatie:
1-3 werkdagen LED EasyFit Downlight Dimbaar 15W 3000K 1500LM
Dit EasyFit downlight is eenvoudig te installeren en de vormgeving zorgt voor een comfortabele, rustgevende lichtbeleving. Doordat de LED module diep in het armatuur ligt, is de verblindingsfactor laag. Het is een ideale downlight voor algemene ruimtes en bijvoorbeeld ontmoetingscentra. Dit armatuur wordt geleverd zonder driver.
Kenmerken LED EasyFit Downlight Dimbaar
Dit LED EasyFit Downlight Dimbaar armatuur heeft een opgenomen vermogen van 15 watt. Aanvullende specificaties van dit product vindt u in het tabblad 'specificaties', waarin o.a. de hoeveelheid lumen, lichtkleur, beschermingsgraad, type lampvoet en het aantal branduren vermeld staan.
| EAN-code | 8719214374167 |
|---|---|
| Levertijdindicatie | 1-3 werkdagen |
| conditie | New |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 50000 |
| Merk | Interlight |
| Armatuurkleur | Wit |
| Lengte mm | 50 |
| Breedte mm | 180 |
| Hoogte mm | 50 |
| Diameter mm | 180 |
| Zaagmaat | 150 |
| Gradenbundel D | 110 |
| Dimbaar | Ja |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Lampkleur | 930 Warm Wit |
| Kleurweergave (Ra) | 90-100 |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K |
| Lichtsterkte (lm) | 1500 |
| Wattage | 15W |
| Voltage | 230V |
| CRI | 90 |
| Opmerking | Wordt geleverd exlcusief driver |
| Lichtbron inbegrepen | Yes |
| Energielabel | A+ |





