BIG THEO WALL Antraciet 2xLED 3000K flood/beam
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
234515
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 195,30 Totaalprijs: € 236,57 € 0,21
| EAN-code | 4024163175746 |
|---|---|
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 25000 |
| Merk | Slv |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte mm | 130 |
| Hoogte mm | 290 |
| Diepte mm | 135 |
| Lichtsterkte (lm) | 2130 |
| Lichtbron | COB LED |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | No |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Beveiligingsklasse | I |
| Wattage | 29W |
| Voltage | 230V |
| CRI | 80 |
| Energielabel lichtbron | A - A++ |



