HELIA Antraciet 2xLED 3000K
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
233255
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 216,30 Totaalprijs: € 261,98 € 0,21
| EAN-code | 4024163167123 |
|---|---|
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 30000 |
| Merk | Slv |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte mm | 130 |
| Hoogte mm | 105 |
| Diepte mm | 128 |
| Lichtsterkte (lm) | 900 |
| Lichtbron | COB LED |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | No |
| Draaibereik | 350 |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K |
| Beschermingsgraad | IP55 |
| Beveiligingsklasse | I |
| Wattage | 16W |
| Voltage | 220-240V |
| CRI | 80 |
| Energielabel armatuur | A+ |



