KINI LED Wit 1xLED 3000K
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
1000833
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 72,10 Totaalprijs: € 87,33 € 0,07
| EAN-code | 4024163191258 |
|---|---|
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 30000 |
| Merk | Slv |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Hoogte mm | 65 |
| Doorsnede mm | 108 |
| Lichtsterkte (lm) | 850 |
| Inbouwopening diepte | 85 |
| Inbouwopening diameter | 90 |
| Lichtbron | COB LED |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | No |
| Pendel lengte | 108 |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Beveiligingsklasse | II |
| Wattage | 12W |
| Voltage | 220V |
| CRI | 80 |
| Energielabel armatuur | A++ |
| Productgroep | Plafondlampen |



