LOGS IN Wit 1xLED 2000-3000K DimToWarm
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
1000639
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 111,30 Totaalprijs: € 134,76 € 0,07
| EAN-code | 4024163189316 |
|---|---|
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 30000 |
| Merk | Slv |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte mm | 100 |
| Hoogte mm | 70 |
| Diepte mm | 100 |
| Doorsnede mm | 70 |
| Lichtsterkte (lm) | 690 |
| Lichtbron | COB LED |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | No |
| Kleurtemperatuur (K) | 2000K - 3000K |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Beveiligingsklasse | I |
| Wattage | 12W |
| Voltage | 220V |
| CRI | 90 |
| Energielabel armatuur | A++ |
| Productgroep | Wandlampen |



