RUBA 42 CW, LED wall and ceiling-mounted light white CCT switch 3000/4000K
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
1005090
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 160,30 Totaalprijs: € 194,22 € 0,21
| EAN-code | 4024163252164 |
|---|---|
| GPC code | 94051040900 |
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 30000 |
| Merk | Slv |
| Dimbaar | Nee |
| Materiaal | Polycarbonate (PC) |
| Kleur | Wit |
| Lengte mm | 74 |
| Breedte mm | 420 |
| Hoogte mm | 420 |
| Doorsnede mm | 420 |
| Gradenbundel D | 120 |
| Lichtsterkte (lm) | 2000 - 2300 |
| Binnen Gebruik | Ja |
| Buiten Gebruik | Ja |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | Yes |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K - 4000K |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Beveiligingsklasse | II |
| Wattage | 22W |
| Voltage | 230V |
| CRI | 80 |



