SIGHT 115 Wit 4xLED 3000K
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
1001287
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 226,10 Totaalprijs: € 273,84 € 0,21
| EAN-code | 4024163195911 |
|---|---|
| GPC code | 94051098900 |
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 30000 |
| Merk | Slv |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Lengte mm | 1140 |
| Breedte mm | 45 |
| Hoogte mm | 65 |
| Lichtsterkte (lm) | 3100 |
| Lichtbron | SMD LED |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | No |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Beveiligingsklasse | I |
| Wattage | 37,3W |
| Voltage | 220V |
| CRI | 80 |
| Energielabel armatuur | A++ |
| Productgroep | Wandlampen |



