SIMA SENSOR, Indoor LED wall and ceiling-mounted light 3000K square dimmable
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
1005087
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 111,30 Totaalprijs: € 134,93 € 0,21
| EAN-code | 4024163252133 |
|---|---|
| GPC code | 94051040900 |
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 30000 |
| Merk | Slv |
| Dimbaar | Nee |
| Materiaal | Polycarbonate (PC) |
| Kleur | Wit |
| Lengte mm | 300 |
| Breedte mm | 300 |
| Hoogte mm | 300 |
| Gradenbundel D | 120 |
| Lichtsterkte (lm) | 2200 |
| Binnen Gebruik | Ja |
| Buiten Gebruik | Nee |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | Yes |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Beveiligingsklasse | II |
| Wattage | 24W |
| Voltage | 230V |
| CRI | 90 |



