TERANG 2 Wit 1xLED 3000K
SKU
Levertijdindicatie: Op aanvraag
229931
Levertijdindicatie: Op aanvraag
€ 55,30 Totaalprijs: € 67,00 € 0,07
| EAN-code | 4024163147965 |
|---|---|
| Levertijdindicatie | Op aanvraag |
| conditie | Nieuw |
| Garantie | 5 jaar |
| Branduren | 20000 |
| Merk | Slv |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte mm | 198 |
| Hoogte mm | 110 |
| Diepte mm | 75 |
| Lichtsterkte (lm) | 680 |
| Lichtbron | SMD LED |
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lichtbron inbegrepen | No |
| Kleurtemperatuur (K) | 3000K |
| Beschermingsgraad | IP44 |
| Beveiligingsklasse | I |
| Wattage | 11W |
| Voltage | 230V |
| CRI | 80 |
| Energielabel armatuur | A+ |



